Jesteś tutaj: Start Charytatywny Piknik Motoryzacyjny OtoCARS’Y

Charytatywny Piknik Motoryzacyjny OtoCARS’Y

Share

W niedzielę 24 października 2021 r. na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sierakowicach odbył się Charytatywny Piknik Motoryzacyjny OtoCARS’Y zorganizowany przez grupę uczniów sierakowickich szkół. Koordynatorką ekipy była szesnastoletnia Dominika Płotka z ZSP w Sierakowicach, która tego dnia spisała się na medal.

 

Wydarzenie zyskało wielki rozgłos i o wiele większy zasięg, niż przewidywano. Drodzy mieszkańcy, goście pikniku, na kartuskie hospicjum wspólnie zebraliśmy  10 500 złotych!!! Razem możemy więcej, dlatego pomagajmy, jeśli to możliwe;) 

 

A wracając do relacji z wydarzenia… Mieliśmy okazję obejrzeć piękne, zabytkowe samochody, a także pogłębić wiedzę związaną z bezpieczeństwem w ruchu drogowym i wziąć udział w konkursie motoryzacyjnym.Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci. Przygotowano loterię fantową z cennymi nagrodami, smakołyki i przekąski. Chętni mogli „przejechać się” komputerowym symulatorem jazdy albo obejrzeć z bliska wóz strażacki i dowiedzieć się więcej na temat pracy sierakowickiej OSP. Wydarzenie podobało się zarówno organizatorom, jak i uczestnikom. Zespół Dominiki zastanawia się nad organizacją kolejnej edycji pikniku :) 
 

I kolejna sprawa… W czwartek 28 października 2021 r. drużyna OtoCARS’Y z ZSP w Sierakowicach odwiedziła kartuskie hospicjum. Uczniowie oficjalnie przekazali na ręce ks. Krzysztofa Krzemińskiego zebraną podczas pikniku kwotę w wysokości 10 500 zł. Ekipa na czele z koordynatorką Dominiką została mile przyjęta. Zostaliśmy poczęstowani ciepłą herbatką, a następnie ksiądz Krzysztof oprowadził naszą grupę po niedawno wybudowanym obiekcie, który ma posłużyć pacjentom hospicjum. Zebrana kwota z pewnością pomoże wyposażyć budynek w meble i inne potrzebne sprzęty.  

Zespół OtoCARS’Y z ZSP w Sierakowicach

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270
  • skrzynka epuap  /zspsierakowice/skrzynkaESP/

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Charytatywny Piknik Motoryzacyjny OtoCARS’Y